ErEn FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn FaN

ErEn FaNlArInın En GüZeL YeRi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nasrettin Hoca fıkraları

YazarMesaj
SeVc@n
forumun vazgeçilmezi
forumun vazgeçilmezi
SeVc@n

Nasrettin Hoca  fıkraları Empty
MesajKonu: Nasrettin Hoca fıkraları   Nasrettin Hoca  fıkraları Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 5:18 pm

9 akçemi 10 akçe mi
Bir gün nasreddin hoca rüyasında bir adamla konuşuyormuş adam 9 akçe diyormuş.Nasreddin hocada 10akçe diyormuş.Nasreddin hoca rüyadan uyanmış ellerinde hiç akçe yok.Geri uykuya dalmış ve adama demiş tamam 9 akçe olsun.

kazan ölür müüüüüüüüüüüü?????????????
bir gün nasrettin hoca komşusundan kazan istemiş.komşusuda vermişhocada iki gün sonra kapısına gelen komşusuna kazanı ve içindeki küçük kazanı verir.komşusu sorar hoa bu ne diye hocada sizin kazan doğurdu der ve komşu alır gider hoca bir gün bir daha gider istemeye komşu hemen verir ve bir kaç gün sonra komşu nasrettin hocaya gidip yine ister hocanın yüzü eğik bir vaziyette kapıyı açar komşu hemen kazanı ister hoca allah rahmet eğlesin sizin kazan öldü der komşu hoca neden yalan söylüyorsun der.hoca sende kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne neden inanmıyorun der:::::::::::::

Baklava
Hoca aksamleyin eve dogru yururken, baklava seven bir koyluyle karsilasir.
-Hoca, kisa bir sure once bir adam buyuk bir tepsi baklava goturuyordu...
-Beni ilgilendirmez!
-Fakat adam tepsiyi sizin eve goturuyordu.
-O zaman seni ilgilendirmez!
SmileSmile

Nasrettin Hoca fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben uyuyorum (nasrettin hoca)