ErEn FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn FaN

ErEn FaNlArInın En GüZeL YeRi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 posters
YazarMesaj
SeVc@n
forumun vazgeçilmezi
forumun vazgeçilmezi
SeVc@n

fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Empty
MesajKonu: fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 5:31 pm

Birgün öğretmen ali ye bana cümle yazcaksın demiş ali de tamam demiş eve gitmiş babasıda maç izliyomuş ali babasına bana bir cümle söylermisin demiş babasıda yanlışıkla salak demiş o da bu nu yazmış annesine gitmiş anneside sana reklemi izliyomuş ali annesine bana bir cümle söylermisin demiş anneside
yanlışıkla sana sana sana demiş o da bu cümleleri yazmış abisine gitmiş abi bana bir cümle söylermisin demiş oda tarzan filmi izliyomuş yanlışıkla tarzan tarzan tarzan demiş bu cümleyide yazmış ablasına gitmiş abla bana bir cümle söylermişin demiş ablasıda telde konuşuyomuş bugün gelemem randüvüm var demiş yanlışıkla kardeşinede sormuş bana bir cümle söylermisin diye kardeşininde oyuncağının pili bitmiş pili bitti pili bitti demiş onuda yazmış ertesi sabah okula gittiğinde öğretmen aliye cümlelere söyle demiş salak demiş öğretmen bunu kime söyledin demiş sana sana sana demiş öğretmen sen kendini ne sanıyosun demiş tarzan tarzan tarzan demiş yürü müdüre gidiyoruz dedi bugün gelemem cnm randüvüm var dedi müdürün odasına gitti bu söylediklerinin aynısını söylemiş müdür bayılmış başlamış ali cümleyi söylemeye pili bitti pili bitti
Yzq'L
Eren İçin Biten Admin Yazgülü!
Eren İçin Biten Admin Yazgülü!
Yzq'L

Kadın Mesaj Sayısı : 209
Lakap : lüle

MesajKonu: Geri: fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 2:44 pm

saol cnm
http://erenvegulcin.sforum.biz
SeVc@n
forumun vazgeçilmezi
forumun vazgeçilmezi
SeVc@n

MesajKonu: Geri: fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 5:28 pm

beğendiğine sevindim Smile

fıkraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1 sayfadaki 1 sayfası