ErEn FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn FaN

ErEn FaNlArInın En GüZeL YeRi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MsN nIcKlErİ HeR çEşİt

YazarMesaj
SeVc@n
forumun vazgeçilmezi
forumun vazgeçilmezi
SeVc@n

MsN nIcKlErİ HeR çEşİt Empty
MesajKonu: MsN nIcKlErİ HeR çEşİt   MsN nIcKlErİ HeR çEşİt Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 4:09 pm

Sitemli Msn Nickleri
Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü….

TATLI BIRI VARDI SEVILMEYE DEGER GUZEL BIRI VARDI, GORULMEYE DEGER, IYI DOSTLAR VARDI OZLEMEYE DEGER. AMA BIRI VARDI KI CAN VERMEYE DEGER TABII KI ANLARSA EGER!

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM, DUNYANIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.O GULU ALDIM, AMA EN GUZEL GUL OLDUGU ICIN DEGIL…SENI GORUP UTANSIN DIYE!…

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Bir davetiye verdiler bugun elime, okuda gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadim.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine baska isim yazılmış, altina bekliyoruz diye imza atılmış, üstüne bekliyoruz diye Kalp kazılmış, DAYANAMAM gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye..!!!!

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle…

Hayatta hiçbirşey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın.

Keşke yanlızlığım kadar yanımda olsan, yanlızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam, keske senin adın yanlızlık olsa ve ben hep yanlız olsam…
Bu yazıyı kişi okudu.

Türk Zafer Nickleri
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.

Ne mutlu Türküm diyene !

Biz büyük bir inkılap yaptık. Memleketi bir çağdan alıp yeni bir çağa götürdük.

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur.

Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.

İstiklal, istikbal, hürriyet, herşey adaletle kaimdir!

Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklâle timsal olmuş bir milletiz.

Yurtta sulh, cihanda sulh.

Türk milletinin istidatı ve kati kararı medeniyet yolunda durmadan, yılmadan ilerlemektir.

Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik dersini bugünkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaktır.

Bir millet eğitim ordusuna sahip olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak eğitim ordusuyla mümkündür.

Milletimiz her güçlük ve zorluk karşısında, durmadan ilerlemekte ve yükselmektedir. Büyük Türk Milletinin bu yoldaki hızını, her vasıtayla arttırmaya çalışmak, bizim hepimizin en kutlu vazifemizdir.

Hiçbir zafer amaç değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük bir amacı elde etmek için belli başlı bir vasıtadır.

Zafer, bir fikrin istihsâline (elde edilmesine) hizmeti nispetinde kıymet (değer) ifade eder. Bir fikrin istihsâline dayanmayan bir zafer pâyidar olamaz (yaşayamaz). O, boş bir gayrettir

Her büyük meydan muharebesinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem (dünya) doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına bir zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.

Tam bağımsızlık, ancak ekonomik bağımsızlıkla mümkündür.

Tarih bir milletin kanını, varlığını hiçbir zaman inkar edemez

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir.

Egemenlik verilmez, alınır.

Esirliği Kabul Etmeyen Tek millet Türk milletidir .
Çook Komik Nickler
Atı alan Üsküdar’ı geçti. Takibe Devam edelimmi acaba Komserim ..

Şu çocuğu doğuramadım yaaa!..İçimde kaldı.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş , Bak yalan Hiç Kedi konuşurmu yaw.

Kızıma ağırlığıyla altın verdiler vermedim , Sen bedava al yoksa evde kalacak .

Çorbamdan kıl çıktı.. Beni kimle aldatıyosunuz aşçı bey?..

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz , Tutarsa bir deniz tutar midem bulanır kusarım.

Bayram değil, seyran değil.. hay allah arkası aklıma gelmedi.

Hava korsanı uçağı kaçıracaktı yapamadı, Çünkü; uçağı kaçırdı…

Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..

Ya bu avrupa bizi hiç sevmezmi, Yine soğuk hava dalgası geliyormuş avrupadan.

Uzun lafın kısası : Kısa Laf

Oyunu ayakta alkışladım.. Malesef Oturacak sandalye kalmamış.

Zencinin biri denize düşerse ne olur? Rengi solar..

Dün kazı kazandan kazı kazandım

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Alfabe artık 28 harf, “O” şimdi asker! En komik olanıda bu

demek Ağrı kesicin var, peki erzurum kesicin var mı?

Oğlum Geldin mi? Yok baba daha gelmedim.

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır!?! 1, 5, 5 Karakol !

Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan…

Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım euro.

Kadın hakkı diye bir şey yokur. Çünkü Hakkı erkek ismidir…

Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? Temmuz…

Yıkanan Ton’a ne denir? Washington!

Geçen gün bir taksi çevirdim, hala dönüyor!

Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean.

Sen kimi kandırıyorsun, bu söylediklerine kim inanir? inansa inansa Kadir İnanır…

Mevlana neden çok dönüyormuş? Çift okey gelmişte ondan…

Basamakta durmayın otomatik kapı çarpar, böler, karekökünü alır…

Adamın biri yarın ölücem demış. Yarmışlar Harbiden ölmüş.

Geçen gün kamyonu sürdüm. Leonardo da Vinci…

Fransızların nesi eksiktir? “Fran”ları tabii ki!

Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

Tomi’nin annesi kimdir? Anatomi
2008'in En Etkili Msn Nickleri
GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

En uzun süren aşk , imkansız olandır.

Bir deliinin seni sevmesine izin ver ama , o sevginin seni delirtmesine izin verme.

bir insanın bir insana verebileceği en olumsuz değer sevgidir.

Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılara kalana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır.…

Yağmuru , rüzgarı , güneşi sevdiğini söylüyorsun , Yağmur yağdığında şemsiyeni açıyorsun , rüzgar estiğinde pencereni kapatıyorsun , güneş doğduğunda gölgeye kacıyorsun , ve beni sevdiğini söylüyorsun. inan çok korkuyorum bir günde beni terkedersin.

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben

Rüzgarı keman çaldığı ve damlaların Pencereye vurduğu soğuk bir gecede Uzanıp, hayalini kurduğun ve keşke Dediğin bütün güzellikler senin olsun

Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm.

ya ben bazılarını okurken harbiden kahkaha attım baya bi güzel...sizde beğenirsiniz umarum..

*uzun lafın kısası : UL

*Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın.

*Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.

*Bu erikson, başka erik yok.

*Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.

*En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

*Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.

*Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.

*Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

*Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma.

*Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti.

*Ey yükselen nesil. . .İn ulan aşağı.

*Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi

*Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim

*Selam, ben Aydan Sener - Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong

*Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!

*Ilahi Azrail sen adami öldürürsün

*Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!

*Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?
*Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

*Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın

*Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık!

*sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer.

*Dünya döner ay kebap

*Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis...

*Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba

*Adamin biri "saat kaç" demis saat de kaçmis

*O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim

*Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; "cikarin beni bu kaptan

*Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur

*Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti

*Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış beğndysenz .........+rep verebilirsiniz ama gönlü isteyen.......zorla deil.. nasıl msn NICKLARI

--------------------------------------------------------------------------------

MsN nIcKlErİ HeR çEşİt
1 sayfadaki 1 sayfası